2026 m. gegužės 13 d. įvyko LithuaniaBIO visuotinis narių susirinkimas, kurio metu buvo aptarti svarbiausi asociacijos veiklos klausimai, pristatytos praėjusių metų veiklos bei planuojamos ateities kryptys.
Susirinkimo metu asociacijos prezidentas Tomas Andrejauskas apžvelgė 2025 metų veiklas, pasiektus rezultatus bei įgyvendintas iniciatyvas. Buvo pristatyti planuojami renginiai, projektai ir kitos artimiausio laikotarpio veiklos, skirtos tolesnei biotechnologijų ir gyvybės mokslų sektoriaus plėtrai. Taip pat aptarti kiti organizaciniai klausimai, kurių pristatyme dalyvavo valdybos narys Justinas Taruška

Asociacijos vykdomoji direktorė Simona Šimulytė pristatė planuojamas asociacijos iniciatyvas, veiklas ir viziją, siekiant stiprinti bendruomenę ir didinti sektoriaus potencialą.

Viceprezidentės Agnė Vaitkevičienė ir Virginija Kargytė pristatė asociacijos įsitraukimą į EU Biotech Act I ir Biotech Act II iniciatyvas, planuojamas formuoti pozicijas, pabrėždamos šio proceso svarbą sektoriaus augimui bei konkurencingumui Europos mastu ir skatindamos narius aktyviai įsitraukti į šias veiklas.

Susirinkimo metu taip pat akcentuotas LithuaniaBIO kaip aktyvaus sektoriaus atstovo Lietuvoje ir Europos lygmeniu vaidmuo – siekiant aktyviai atstovauti sektoriaus interesams, plėsti finansavimo galimybes, stiprinti tarptautinį matomumą ir nuosekliai formuoti palankią aplinką gyvybės mokslų ekosistemos plėtrai.
Dėkojame visiems nariams už dalyvavimą, įsitraukimą ir bendradarbiavimą. Tikimės ir toliau kartu stiprinti mūsų bendruomenę bei kurti palankią aplinką sektoriaus augimui Lietuvoje ir tarptautiniu mastu!







